محصولات وارداتی

ال کارنیتین ۲۰% لوهمن

یک شبه ویتامین مغذی بوده که در مواد اولیه با منشا گیاهی و حیوانی یافت می شود و در بسیاری از فرآیندهای متابولیکی دخالت داشته و با تاثیر بر متابولیسم لیپیدها در افزایش راندمان تولید انرژی موثر است.عملکرد اصلی ال-کارنیتین، تسهیل اکسیداسیون چربی ها از طریق انتقال اسیدهای چرب به داخل میتوکندری و انجام عمل بتا-اکسیداسیون اسیدهای چرب می باشد.

ال کارنیتین

لوویت ال سی – انرژی

محصولی با ترکیب ویژه و میزان بالای منیزیم بر اساس نیاز های خاص طیور می باشد. لوویت ال سی انرژی شامل ال کارنیتین، بتائین، سوربیتول و سولفات منیزیم است که به صورت مایع برای مصرف در آب آشامیدنی طیور عرضه می شود. لوویت ال سی – انرژی باعث افزایش بهره گیری از انرژی غذایی و پروتئین، در هنگام بروز اختلالات متابولیسمی در دوره های بحرانی تولید در گله های مادر و تخمگذار می شود. لوویت ال سی انرژی، بخصوص، بر سوخت و ساز چربی اثر می کند و بخوبی از افت راندمان انرژی و کاهش تولید بر اثر جابجایی ( حمل و نقل )، واکسیناسیون، بیماری های مزمن تغییر جیره غذایی، دمای بالای محیط و سایر موارد استرس زا، جلوگیری می نماید.

لووویت ال سی انرژی

رنگدانه آویزانتین لوهمن

رنگدانه ها به منظور ایجاد رنگ مورد نظر زرده در تخم مرغ به طور رایج به جیره اضافه می شوند که دارای منشا طبیعی می باشند. گرانتوفیل و بتا کاروتن اصلی ترین رنگدانه ها در تغذیه طیور هستند، از مواد غذایی غنی از این مواد می توان به پودر یونجه، کنجاله گلوتن ذرت و گلبرگ های گل همیشه بهار اشاره کرد.

رنگدانه

مولتی آنزیم ها و آنزیم فیتاز از بهترین برندهای دنیا

مولتی آنزیم گرانوله

این مولتی آنزیم مجموعه کاملی از انواع آنزیم ها شامل آلفا آمیلاز، همی سلولاز، پکتیناز، آلفاگالاکتوسیداز و پروتئاز بوده که با ترکیبی مناسب و قوی بر انواع غلات و برخی مواد پروتئینی موجود در جیره موثر هستند.
آنزیم گرانوله لوهمن با پوشش ضد حرارت خود دانه های آنزیم را در برابر حرارت و فشار موجود در چرخه ساخت خوراک و دان پلت حفظ نموده و باعث می شود تا کارایی و کیفیت آنزیم بدون تغییر باقی بماند.

آنزیم فیتاز

در گیاهانی که به عنوان ماده اولیه غذایی برای خوراک حیوانات مصرف می شوند حدود ۵۰ تا ۸۰ درصد فسفر موجود به صورت فیتات است. فسفات حاصل از اسید فیتیک تنها در صورت وجود آنزیم فیتاز شکسته و قابل جذب می گردد که این آنزیم به طور طبیعی در دستگاه حیوانات تک معده ای تولید و ترشح نمی شود، در نتیجه بخش اعظم فسفر فیتات از راه مدفوع دفع می گردد.
آنزیم فیتاز با منشا باکتریایی شش برابر قابلیت جذب بیشتری نسبت به آنزیم فیتاز با منشا قارچی دارد.
استفاده از فسفر معدنی (دی کلسیم فسفات) در خوراک را به طور موثری کاهش می دهد.
کیفیت پوسته تخم مرغ را بهبود می بخشد. از نفرس کلیوی جلوگیری کرده و میزان تلفات را به طور چشمگیری کاهش می دهد.

مولتی انزیم و فیتاز